Gól dne: Arvidssonova projížďka útočným pásmem

27. listopadu 2017, 8:11

Jan Šlapáček

Na pomyslném vrcholu skončila tentokrát individuální akce Viktora Arvidssona, který vstřelil jeden z nejlepších gólu své kariéry. O druhý gól v našem výběru se postaral Jimmy Vesey, jenž si ukázkově poradil se samostatným nájezdem.

Viktor Arvidsson (Nashville Predators)

Takovýhle krásný gól nedáte každý den. Švédský útočník Viktor Arvidsson ukázal proti Carolině svoji šikovnost, když se elegantně zbavil obránce Slavina a posléze krásně umístěnou střelou překonal i Darlinga v brance Hurricanes. Tomuto gólu není co vytknout.

Jimmy Vesey (New York Rangers)

V sedmé sérii samostatných nájezdů se ke kotouči postavil mladík Jimmy Vesey a stálo to za to. Hokejista Rangers se v poklidném tempu vydal k brance Vancouveru, z mezikruží zamířil a ukázkovou střelou rozhodl o osmém vítězství svého týmu v řadě v Madison Square Garden.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.