Gól dne: Athanasiou rozhodl prodloužení po šesti sekundách!

4. ledna 2018, 8:52

Jan Šlapáček

O jeden rekordní zápis se dnes v noci postaral útočník Andreas Athanasiou, který vyrovnal čas nejrychleji vstřelených gólů v prodloužení a zařadil se po bok Matse Sundina, Davida Legwanda a Alexandra Ovečkina, kterým se povedlo úplně to samé!

Andreas Athanasiou (Detroit Red Wings)

Útočník Red Wings vyrazil po prohraném buly Dylana Larkina napadat Erika Karlssona při rozehrávce. Švédský bek chyboval a Athanasiou se dostal do brejku, který zakončil pěknou kličkou do bekhendu. Od vhození kotouče na ledovou plochu uteklo pouhých šest sekund!


Mika Zibanejad (New York Rangers)

Skvělé sehraná přesilová hra pět na tři v podání Rangers! Bučněvič z pravého kruhu našel na protější straně připraveného Miku Zibanejada, který se opřel do kotouče z první a trefil se přesně do šibenice!


Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.