Gól dne: Bekhend hodný postupu, Johansen zachoval v úniku ledový klid a Preds slavili

8. května 2017, 5:13

Martin Zíta

Gól, který si bude každý fanoušek Nashvillu pamatoval hodně dlouho. Viktor Arvidsson zatáhl kotouč a poslal ho na hokejku Ryanu Johansenovi, který blafákem pokořil Allena. Postup do konferenčního finále byl na světě.

Ryan Johansen (Nashville Predators)

Důležitější gól ve své kariéře Ryan Johansen určitě nevstřelil a může ho těšit, že nešlo o žádného šmudlu. Kanadský útočník dobruslil únik svého spoluhráče, Arvidsson mu narýsoval krásnou přihrávku a Johansen s ledovým klidem poslal kličkou do bekhendu Jakea Allena na druhou stranu než kotouč. Preds mohli po této trefě už jen počítat vteřiny zbývající k prvnímu postupu do konferenčního finále v historii klubu.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.