Gól dne: Bučněvič si pohrál s obranou Rangers

9. listopadu 2017, 8:10

Jan Šlapáček

Jednoznačně nejhezčí branku čtvrteční noci vstřelil útočník Pavel Bučněvič, který se dokázal prosadit po parádní individuální akci v útočném pásmu. V našem výběru nadále najdete i góly Nikity Kučerova a Patricka Marleaua.

Pavel Bučněvič (New York Rangers)

Svou chvíli slávy si v noci užil ruský útočník Pavel Bučněvič, který si projel obranou Bruins jako nůž máslem a následně i pěkně zakončil, když z těsné blízkosti nasměroval kotouč nad rameno klečícího Raska.


Nikita Kučerov (Tampa Bay Lightning)

Kanonýr Nikita Kučerov si připsal v noci další přesný zářez. Na ledě San Jose převzal puk mezi kruhy, zpracoval si jej a posléze přesnou střelou zápěstím nasměroval kotouč do šibenice.


Patrick Marleau (Toronto Maple Leafs)

Veterán Patrick Marleau prokázal zkušenosti, když si našel na těsném prostoru v útočném pásmu volné místo k tomu, aby obdržel přihrávku a mohl pohotově vystřelit. A byla z toho velmi pěkná branka.


Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.