Gól dne: Daniel Sedin v přesilovce zamířil a dočkal se 1000. bodu v kariéře

1. prosince 2017, 9:40

Martin Zíta

Daniel Sedin se v noci na pátek dočkal svého 1000. bodu v NHL. Napodobil tak své dvojče Henrika, jenž už mezi tisícovkaře patřil.

Daniel Sedin (Vancouver Canucks)

Daniel Sedin zacílil v přesilovce za záda soupeřova brankáře a mohl se radovat ze svého 1000. bodu v kariéře. Napodobil tak svého bratra Henrika a švédská dvojčata jsou jedinou bratrskou dvojicí, kdy si každý v NHL nasbíral alespoň tisíc bodů.

Auston Matthews (Toronto Maple Leafs)

Tohle se fanouškům Toronta líbí a ještě nějakou dobu to budou vídat. Nylander nabil Austonu Matthewsovi a ten v přesilovce poslal kotouč za záda Laurenta Brossoita.

Jevgenij Kuzněcov (Washington Capitals)

Jevgenij Kuzněcov obstaral oba zásahy Washingtonu proti Los Angeles a jeho trefy rozhodně stály za pozornost. Caps ale k ničemu nestačily.

 

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.