Gól dne: Díky, pane rozhodčí

5. března 8:16

Jan Šlapáček

Tentokrát na vrcholu našeho pomyslného žebříčku bude velice kuriózní branka, kterou vstřelil útočník Paul Stastny. Hokejista Jets využil šťastného odrazu puku od rozhodčího a pohotově prostřelil překvapeného Warda.

Paul Stastny (Winnipeg Jets)

Podobný gól dlouho k vidění nebyl. Ben Chiarot z pravého kruhu nasměroval puk do břevna, od kterého zamířil do rohu kluziště. Letící kotouč ale trefil rozhodčího, od nějž se puk vrátil na levý kruh, odkud pohotově zakončil Paul Stastny.


Aleksander Barkov (Florida Panthers)

Finský útočník znovu ukázal své šikovné ruce. V samostatném úniku Aleksander Barkov doslova vykoupal Petra Mrázka a poslal Panthers do brzkého vedení nad Philadelphií, což nakonec přineslo Floridě dva body.

Corey Perry (Anaheim Ducks)

Zkušený hokejista předvedl parádní kousek. Corey Perry se z pravé strany natlačil před branku, udělal rychlý obrat a svižnou střelou nasměroval puk za překvapeného brankáře.


Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.