Gól dne: Exkluzivní střela Monahana

6. listopadu 2017, 7:09

Jan Šlapáček

O jednu z nejhezčích branek pondělní noci se bezpochyby postaral útočník Sean Monahan, který v útočném pásmu ukázal chladnokrevnost a parádní střelou zápěstím procedil puk do branky. Dále v našem výběru uvidíte i gól Franse Nielsena.

Sean Monahan (Calgary Flames)

Ferland od pravého mantinelu uvolnil mezi kruhy Monahana, který měl před sebou hodně prostoru a toho také využil. Rychle si kotouč zpracoval, přesně zamířil a poté poslal kotouč za Kinkaida, jenž to měl velmi těžké.


Frans Nielsen (Detroit Red Wings)

Šikovnost v noci ukázal i dánský útočník Nielsen. Centr Detroitu vložil elegantně hokejku do stříleného pasu Jensena a nádherně nasměroval kotouč za zaskočeného Talbota, který nedokázal včas zareagovat.


Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.