Gól dne: Getzlaf přechytračil obranu i s brankářem

22. února 8:22

Jan Šlapáček

O jednoznačně nejhezčí gól dnešního hracího dne se postaral útočník Ryan Geztlaf, který si tak trochu na způsob NFL nahodil kotouč do útočného pásma, dojel ho a zaskočil Bena Bishopa, který při výjezdu z branky zaváhal.

Ryan Getzlaf (Anaheim Ducks)

Tohle udělal kapitán Ducks na jedničku s hvězdičkou. Anaheim byl při bránění svého vedení pod velkým tlakem, navíc hrál v té době ve čtyřech a těžko se dostával ze svého pásma.

Poté se ke kotouči dostal Ryan Getzlaf, který obloučkem přehodil obranu Stars a nahodil puk do útočného pásma. V něm se překvapivě zastavil mezi kruhy, kanadský hokejista jej dojel, přehodil si vyjetého Bishopa a posléze trefil odkrytou branku!

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.