Gól dne: Kanadská soutěž o nejhezčí gól v prodloužení. Zvítězil Marleau nebo Stone?

11. listopadu 2017, 8:16

Martin Zíta

Přestože jsou Senators a Maple Leafs momentálně na jiných kontinentech, jejich rivalita, zdá se, přežívá i za takovéto situace. Jako by Mark Stone a Patrick Marleau na dálku soutěžili, kdo že se v prodloužení postaral o pohlednější branku.

Patrick Marleau (Toronto Maple Leafs)

Patrick Marleau uakzuje Torontu, že jeho podepsání nebyl omyl. Velezkušený útočník v souboji s Bostonem vstřelil svůj 101. vítězný gól v kariéře a v historické tabulce vyrovnal na šestém místě Jaromea Iginlu. Navíc trefa to byla více než parádní.

Mark Stone (Ottawa Senators)

Do soutěže o nejpohlednější gól v prodloužení se přihlásili také hráči Ottawy. Sens ve Stockholmu v nastavení přetlačili Colorado a představení ukončil druhým gólem v zápase Mark Stone.

Jordan Staal (Carolina Hurricanes)

Jordan Staal si skvěle poradil s poskakujícím kotoučem od spoluhráče a nedal Sergeji Bobrovskému sebemenší šanci zareagovat.

 

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.