Gól dne: MacArthur dostal puk na zlatém podnose

20. května 2017, 7:20

Jan Šlapáček

V roli střelce nejkrásnějšího gólu dnešní noci je útočník Senators Clarke MacArthur. Kanadský hokejista využil parádního pasu Bobbyho Ryana a z bezprostřední blízkosti se nemýlil.

Clarke MacArthur (Ottawa Senators)

Kanadský hokejista je pro Senators hodně důležitým hráčem. MacArthur se uzdravil těsně před play-off a postupně jdou jeho výkony nahoru. Kromě toho dává i důležité góly.

Dnes v noci se prosadil po báječném pasu Ryana, když v předbrankovém prostoru pouze podržel hůl na ledě a nasměroval kotouč za záda Murrayho.

Jeho trefa Ottawu nakopla, vyrovnat se ovšem Senators přes mohutný tlak na konci duelu nepodařilo. Nicméně byl to právě MacArthur, kdo dodal Senators naději na zvrat.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.