Gól dne: Matthewsova krasojízda

7. listopadu 2017, 8:14

Jan Šlapáček

Auston Matthews v noci znovu ukázal, jak všestranným hokejistou je. V útočném pásmu se šikovně uvolnil, natlačil se před branku a po jeho neúspěšném zakončení se z dorážky prosadil James van Riemsdyk, jenž ke gólu přišel velmi snadno. Dále v našem výběru uvidíte góly Erica Staala a Claytona Kellera.

James van Riemsdyk (Toronto Maple Leafs)

Hvězdný Matthews na sebe dokáže navázat několik hráčů, a i tak se dokáže herně prosadit. Proti Vegas se od pravého mantinelu elegantně procpal až před branku, odkud střelou po ledě neuspěl. Dorážka van Riemsdyka ale již za zády Lagaceho skončila.


Eric Staal (Minnesota Wild)

Zkušenosti si nikde nekoupíte. Staal se v oslabení dostal do brejkové situace, kterou zakončil zcela mazácky. Naprosto bez nervů se mezi kruhy rozhodl pro střelu a zápěstím poslal kotouč mimo dosah Raska.


Clayton Keller (Arizona Coyotes)

Výkony Claytona Kellera poutají v úvodu ročníku pozornost a je velmi pravděpodobné, že jestli v nich bude nadále pokračovat, tak ho Calder Trophy pravděpodobně nemine. Proti Washingtonu nejprve vybojoval ve vlastním pásmu kotouč, nabral rychlost a po individuální akci překonal Holtbyho.


Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.