Gól dne: McAvoy zakouzlil při nájezdu

23. listopadu 2017, 8:48

Jan Šlapáček

Americký obránce Charlie McAvoy ukázal v noci své šikovné ruce a na ledě New Jersey rozhodl po parádně provedeném nájezdu o tom, že si Boston připíše do tabulky i druhý bod. V našem žebříčku se dále nachází gól Ondřeje Paláta a šťastná trefa Miky Zibanejada.

Charlie McAvoy (Boston Bruins)

Nájezdy v New Jersey dospěly až do jedenácté série, ve které se ke kotouči postavil mladý americký obránce Charlie McAvoy, který posléze ukázal, co umí. Před Schneiderem si pohrál s pukem a po elegantní kličce do bekhendu poslal puk do sítě.


Ondřej Palát (Tampa Bay Lightning)

Branka českého útočníka zde nemůže chybět! Hokejisté Tampy v oslabení naprosto rozebrali obranu Chicaga a Ondřej Palát mohl z pravého kruhu střílet za zcela rozhozeného Crawforda.


Mika Zibanejad (New York Rangers)

Velice kuriózní gól padl v Carolině. Mika Zibanejad ze středního pásma obloučkem nahodil puk na branku, nicméně Scott Darling celou situaci podcenil a místo jednoduchého zákroku propustil puk za svá záda. Tento gól jistě obletí hokejový svět.


Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.