Gól dne: Monahan v roli střelce, Wilson hrdinou Capitals

14. dubna 2017, 7:59

Jan Šlapáček

Druhá noc vyřazovacích bojů na góly příliš bohatá nebyla. O nejkrásnější branku se postaral útočník Calgary Sean Monahan, jenž stál na konci přesilovkové akce. Dále se hezky prosadil i Tom Wilson.

Sean Monahan (Calgary Flames)

Nacvičená akce v přesilové hře na Ducks zabrala. Versteeg z pravého kruhu našel stříleným pasem před brankovištěm hůl Monahana, který již pouze nasměroval kotouč za Gibsona.


Tom Wilson (Washington Capitals)

Drzý útočník Tom Wilson rozdává během utkání tvrdé hity a nepočítá se, že bude svému týmu pomáhat góly či asistencemi. Tentokrát ale tomu bylo jinak, protože se dokázal trefit v prodloužení z pravého kruhu a vystřelil svému týmu první vítězství v play-off.


Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.