Gól dne: Precizní kombinace Tampy zakončená Stamkosem!

30. listopadu 2017, 8:45

Jan Šlapáček

Přesilovková formace Tampy Bay ukázala, jak lze snadno rozebrat bránící čtveřici. Po rychlých pasech se k zakončení dostal Steven Stamkos a ten se již v podobných pozicích nemýlí. O druhý nejlepší gól večera se postaral útočník Ottawy Mark Stone.

Steven Stamkos (Tampa Bay Lightning)

Učebnicová přesilová hra! Lightning v početní výhodě zcela rozebrali obranu Bruins, Kučerov z pravého kruhu elegantně našel na protějším kruhu volného Stamkose, který napřáhl a nasměroval kotouč do odkryté klece. Tohle se hokejistům Tampy prostě povedlo!


Mark Stone (Ottawa Senators)

Svou šikovnost v noci ukázal i útočník Senators Mark Stone! Ten vybojoval puk na obranné modré čáře, dostal se do úniku, který dokázal s přehledem přetavit po kličce do bekhendu v gól. A to byl po celou dobu ještě atakován jedním z obránců.


Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.