Gól dne: Ruská spolupráce zafungovala!

14. května 2018, 5:27

Jan Šlapáček

Washingtonu ve finále Východní konference zatím vychází téměř všechno a po dvou zápasech v Tampě jsou na dobré cestě k postupu. Zásluhu na tom mají i Alexandr Ovečkin s Jevgenijem Kuzněcovem, kteří svému týmu pomáhají svým umem. Dneska se tahle dvojička postarala zřejmě o rozhodující branku celého klání.

Alexandr Ovečkin (Washington Capitals)

Pravděpodobně poslední hřebíček do rakve Tampy zatloukl v dnešním utkání samotný Alexandr Ovečkin, který podal další skvělý výkon a zasloužil se o jednoznačné vítězství svého týmu.

Na začátku třetího dějství ujel společně s Jevgenijem Kuzněcovem do přečíslení dva na jednoho a od svého mladšího spoluhráče se dočkal skvělé přihrávky, po které z levé strany nemohl minout.

Celkově už má Ovečkin na svém kontě v tomto play-off pěkných deset gólů.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.