Gól dne: Skvostná akce Canadiens

19. dubna 2017, 8:08

Jan Šlapáček

Hokejisté Montrealu se v noci dokázali prosadit pouze jednou, ale ona branka stála opravdu za to. Na konci celé akce se ocitl netradiční střelec Torrey Mitchell. Dále se v našem výběru nachází i Joe Pavelski.

Torrey Mitchell (Montreal Canadiens)

Na začátku celé akce byl v play-off výtečný Radulov. Ruský útočník vyslal do útočného pásma Mitchella a založil přečíslení dvou na jednoho. Mitchell si posléze efektivně vyměnil kotouč s Weberem a napálil kotouč do odkryté klece.


Joe Pavelski (San Jose Sharks)

Kapitán San Jose v duelu několikrát prokázal, jaký má cit pro tečování střel od modré čáry. Tentokrát mu na teč nabil Burns a Pavelski jednoduchým způsobem nasměroval puk mezi tři tyče. Brankář Oilers byl proti tomuto pokusu krátký.


Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - © Copyright: BPA sport marketing a.s. & eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.