Gól dne: Slzy radosti. Leukémie Boylea nezastavila, radoval se z prvního zásahu v dresu Devils

10. listopadu 2017, 8:15

Martin Zíta

Brian Boyle se v noci radoval z první trefy v sezoně a v dresu New Jersey. Při oslavě se urostlý chlapík, který se před pár týdny od lékařů dozvěděl velmi nepříjemnou zprávu, neubránil slzám.

Brian Boyle (New Jersey Devils)

Moment silých emocí. Brian Boyle vstřelil svojí první branku v dresu New Jersey jen několik málo týdnů poté, co mu lékaři diagnostikovali leukémii. Jak Boyle prozradil v rozhovoru o přestávce, při oslavě se nedokázal ubránit slzám.

Leon Draisaitl (Edmonton Oilers)

Pokud zřejmě soupeři Edmontonu něco nechtějí, tak je to prodloužení. Spolupráce Leona Draisaitla a Connora McDavida se zase jednou ukázala jako prakticky nezastavitelná.

Nikita Kučerov (Tampa Bay Lightning)

Kdo zastaví Nikitu Kučerova? Zatím se zdá, že se to jen tak někomu nepovede. V noci na pátek ruský útočník zase řádil a takhle si poradil s Jonathanem Quickem.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.