Gól dne: Staalova jízda zakončená blafákem!

7. března 8:44

Jan Šlapáček

Skvělý Eric Staal se dostal do zajímavé brejkové situace, kterou vyřešil naprosto skvělou kličkou do forhendu, po které nedokázal Darling zasáhnout. Dále v našem výběru uvidíte góly Braydena Pointa a Jonathana Toewse.

Eric Staal (Minnesota Wild)

Není již sice nejmladší, v letošní sezóně ale hraje v parádní formě. Eric Staal se v noci proti Carolině trefil hned dvakrát a zejména jeho druhá trefa patří mezi parádní kousky. Parádně provedená klička do forhendu splnila svůj účel.


Brayden Point (Tampa Bay Lightning)

Pokud je řeč o skvělých kličkách, o jednu takovou se postaral Brayden Point. Ten v prodloužení doslova vykoupal Jevgenije Dadonova a posléze rozhodl celý zápas gólem v prodloužení.

Jonathan Toews (Chicago Blackhawks)

Prodloužení v Chicagu trvalo pouhých devět sekund. Patrick Kane dokázal po rychlé akci najít rozjetého Jonathana Toewse, který se z levého kruhu nemýlil. Pěkná souhra!


Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.