Gól dne: Zachova lahůdka a Hoffmanův stý zásah kariéry

9. února 2018, 8:31

Martin Zíta

Přehled nejpovedenějších akcí noci okořenil svou přítomností český útočník Pavel Zacha, který v českém souboji gólově vyzrál na Davida Ritticha.

Mike Hoffman (Ottawa Senators)

Stý gól své profesionální kariéry v NHL si v noci užil útočník Ottawy Mike Hoffman a trefa to byla nesmírně důležitá. Kanadský útočník totiž rozhodl souboj proti Nashvillu.

Pavel Zacha (New Jersey Devils)

Čeští mladíci mají, zdá se, v oblibě góly s hokejkou prostrčenou mezi nohama. Pavel Zacha v přesilovce proti Calgary parádní trefou pokořil Davida Ritticha.

Clayton Keller (Arizona Coyotes)

Další trefa v prodloužení, která se v přehledu nejpovedenějších akcí noci neztratí. Nováček Clayton Keller vystřelil přesným zásahem do horního rohu branky vystřelil vítězství Arizoně.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.