Gól se závěrečnou sirénou! Nazem Kadri v poslední vteřině trefil výhru Colorada

3. srpna 4:26

Jiří Sameš

Colorado Avalanche v noci na pondělí vyzvali v rámci skupiny o umístění na Západě loňského šampiona, tedy St. Louis Blues, a zvítězili přitom těsně 2:1. Výhru trefil za zvuku závěrečné sirény útočník Nazem Kadri.

Avalanche měli posledních 77 vteřin závěrečné periody k dispozici přesilovou hru. Vytvořili si zde obrovský tlak a bránící čtveřice hráčů St. Louis s Jordanem Binningtonem srdnatě odolávala. 

Nazem Kadri mohl rozhodnout už 27 sekund před koncem, avšak z mezikruží minul bránu. Nakonec to byl stejně on, kdo se stal hrdinou utkání.

Po střele bez přípravy Gabriela Landeskoga z pravého kruhu pro vhazování se za Binningtonem ozvala branková konstrukce. Kadri následně dorážel kotouč do odkryté klece.

Hokejista vystřelil Coloradu úspěch v poslední možný okamžik základní hrací doby – čas 59:59.9! Rozhodčí potom ještě situaci dlouho zkoumali u videa, zda puk skutečně přešel celým objemem včas brankovou čáru. 

Nepřehlédněte
→ VIDEO: Parádní úvod Coyotes! Skóre otevřel kuriózním způsobem Oliver Ekman-Larsson

Web NHL.cz přináší nejlepší akce z letošních bojů o Stanley Cup. Všechny si je můžete připomenout v horní sekci "VIDEO" či v rubrice "Tohle musíte vidět!".

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.