Hertl má v San Jose důvěru, ale musí ji splácet. Je to klíčová sezona, říká

30. listopadu 2017, 18:34

David Soumar , Pavel Kuba

(PHILADELPHIA, od našich zpravodajů) Na první pohled se to nezdá, ale v NHL už kroutí pátou sezonu. Tomáš Hertl už není v elitní zámořské soutěži žádným zelenáčem. V San Jose si udělal solidní jméno, aktuálně si užívá důvěru trenéra Petera DeBoera, jenže nic není zdarma. Věčně usměvavému útočníkovi končí v létě příštího roku smlouva, a čtyřiadvacetiletý borec tak hraje o svou budoucnost. Zatím má nakročeno skvěle. Ve 23 zápasech nasbíral 14 bodů a patří k hlavním pilířům Sharks.

„Už je to pro mě jiné. Nejsem nováček, takže se nemůžu rozkoukávat. Musím plnit určitou roli. Hokej si ale stále užívám. Letos je to pro mě klíčová sezona. Musím si to odehrát. Ice time dostávám, teď to jen potvrdit,“ říká Tomáš Hertl v zajímavém videorozhovoru níže.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.