Johansen není můj kamarád, nezajímá mě, co říká, vrátil úder Kesler

17. května 2017, 14:00

Martin Zíta

Dva Ryanové, kteří si nemohou přijít na jméno baví svým soubojem hokejové fanoušky. Ryan Kesler a Ryan Johansen po sobě štěkají na ledě i mezi novináři a po ostrém Johansenově rýpnutí se ozval i Kesler.

Kamarádi nejsou a ani nikdy zřejmě nebudou. Nashvillský Ryan Johansen se nedávno na poměry hokejových rozhovorů vcelku ostře vyhradil proti Ryanu Keslerovi a odpověď druhého jmenovaného na sebe dlouho nenechala čekat.

„Může si říkat, co chce. Nezajímá mě, co si myslí, nepatří mezi mé přátelé,“ řekl Kesler. „Zasmál jsem se tomu, dostal jsem spoustu zpráv od kamarádů a rodiny a říkali, že mi pořád fandí,“ přidal.

Americký útočník si tak podle všeho ze slov mladšího protihráče moc nedělá. Dostál tak své pověsti prvotřídního provokatéra, který soupeři zasazuje jednu ránu za druhou, fyzicky i mentálně, sám ale slabinu nehodlá přiznat.

V zámoří se už po Johansenových slovech začalo hovořit o tom, zda Kesler splnil svou hlavní úlohu – dostat se pod kůži první centra soupeřova mužstva.

Do výsledku se ale případné Keslerovo osobní vítězství nepromítlo, třetí zápas na svou stranu získali Predators. V sérii tak vedou 2:1.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.