Podle Chance je největším favoritem na výhru ve Stanley Cupu Pittsburgh

3. října 2017, 14:42

Redakce NHL.CZ

Zítra v noci začíná prvními zápasy NHL a na ostrý start soutěže se připravují také sázkové kanceláře. Největším favoritem nejlepší hokejové soutěže světa je Pittsburgh Penguins, na jehož vítězství ve Stanley Cupu vypsala sázková kancelář Chance kurs 9 ku 1. Dalšími favority na výhru v soutěži jsou Edmonton, Anaheim a Washington s Tampou Bay. Na Calgary Flames, kam nyní přestoupil Jaromír Jágr, je kurs 28:1. „Sázky na NHL jsou v České republice velmi populární. Každou noc sází živě několik tisíc lidí," říká bookmaker Chance Karel Brettschneider.

Jednou z nejsázenějších událostí léta bylo, v jakém klubu bude v nadcházející sezóně působit pětačtyřicetiletá legenda českého hokeje Jaromír Jágr. Kurs, že bude Jágr nastupovat za Calgary Flames, byl na začátku 4 ku 1. „Postupně se snižoval. Měli jsme informaci, že Calgary je jedním z týmů, se kterým Jágr jedná," vysvětluje Brettschneider.

Nyní si mohou fanoušci vsadit i na řadu dalších událostí spojených s Jágrem. Jak se mu bude dařit v kanadském bodování, jak jeho tým dopadne v základní části NHL či zda se v daném zápase zapíše do listiny střelců. „Jeden hráč toho v mužstvu může ovlivnit hodně, ale samozřejmě třeba v NBA hrají jednotlivci ještě větší roli. Když se zraní třeba LeBron James, má to na kurzy v zápase velký vliv," uvádí bookmaker Chance.

Sázková kancelář Chance, stejně jako třeba Tipsport, nabídne ze všech zápasů NHL streamy, které budou k dispozici všem registrovaným sázkařům.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.