Příklepy

Všechny příklepy

5.6.2020

Kaliyev a Spence se upsali Los Angeles

Americký útočník Arthur Kaliyev a kanadský obránce Jordan Spence uzavřeli tříleté nováčkovské smlouvy s Los Angeles Kings. Kaliyev, který startoval na letošním MS dvacítek, hrál dosud za juniorský tým Hamilton Buldogs, Spence nastupoval za Moncton Wildcats. Kings získali oba hráče v loňském draftu NHL.

Jeden z hráčů Penguins pozitivně testován

Penguins veřejnosti oznámili, že jeden z jejich hráčů měl pozitivní test na COVID-19. Konkrétní jméno nezaznělo, hráč se ale aktuálně nachází mimo Pittsburgh.

Předkolo na tři vítězné zápasy, první kolo v klasickém formátu

Byla vyřešena jedna zásadní otázka o pokračování soutěže. Takzvané předkolo se bude hrát na tři vítězné zápasy, první kolo pak normálně na čtyři.

3.6.2020

Rangers chtějí na play off Švéda Anderssona

Zástupci New York Rangers usilují o to, aby na play off měli k dispozici Liase Anderssona. Švédský útočník začal u Jezdců sezonu, v prosinci ale požádal o výměnu a posléze odešel do švédského Jönköpingu. S New York Rangers má smlouvu do konce ročníku 2020-21.

30.5.2020

Flyers se upsal prospekt Linus Högberg

Philadelphia Flyers v sobotu informovali o tom, že se jim upsal prospekt obránce Linus Högberg. Jde o dvouletý nováčkovský kontrakt. Högberg, jednadvacetiletý Švéd, byl Flyers vybrán na Vstupním draftu NHL 2016 v pátém kole, jako celkově 139. muž v pořadí. Letos v SHL za Växjö Lakers HC odehrál 50 zápasů, přičemž v nich vstřelil pět gólů a zapsal celkem 14 kanadských bodů.

Canucks ukončí spolupráci s amatérským skautem

Generální manažer Vancouver Canucks Jim Benning v pátek oznámil, že tým ukončí spolupráci s amatérským skautem Juddem Brackettem. Jmenovanému muži vyprší 30. června smlouva a na novém kontraktu se zde nedomluví. Brackett se pozice ujal v roce 2015, u Canucks ale působil jako skaut už od sezony 2008-09. Vancouver pod jeho taktovkou draftoval třeba obránce Quinna Hughese či útočníky Brocka Boesera, Eliase Petterssona.

27.5.2020

Jména měst snad ve druhé polovině června

Tři až čtyři týdny. Tolik času potřebuje podle slov Garyho Bettmana NHL, aby definitivně rozhodla, kde dohraje zbytek sezóny. Mělo by se jednat o dvě lokality.

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.