Příklepy

Všechny příklepy

24.2.2018

Plekanec v noci nenastoupí

Tomáš Plekanec nenastoupí v nočním duelu mezi Tampou a Montrealem. Očekává se, že Plekanec bude ještě před uzávěrkou přestupů vyměněn. 

Brassard oficiálně Tučňákem, trejdu se zúčastnilo šest hráčů a tři týmy

Derick Brassard je oficiálně členem Pittsburghu Penguins, vzal to ale přes Las Vegas. Golden Knights byli prostředníkem zapeklitého rébusu, který kanadského útočníka poslal od Senators k Pens. Pittsburgh na konci trejdu do svých řad získal Brassarda (dříve OTT), Vincenta Dunna (OTT), Tobiase Lindberga (VEG) a volbu ve třetím kole draftu 2018 (OTT), Senators získali Iana Colea (PIT), Filipa Gustavssona (PIT) a volby v prvním kole draftu 2018 a třetím kole 2019 (oba PIT). Vegas z výměny vyšlo s Ryanem Reavesem (PIT) a volbou ve čtvrtém kole draftu 2018 (PIT), Golden Knights také pokryjí čtyřicet procent Brassardova platu.

Vedení NHL zamítlo Brassardův přesun, do trejdu je zapojené také Vegas

S osudem Dericka Brassarda to je o něco složitější. Vedení soutěže zamítlo první podobu výměny mezi Ottawou a Pittsburghem, do které má být jako prostředník zapojeno ještě Vegas. Všechny tři týmy tak musejí na podobě výměny pracovat zase od začátku. Pittsburgh podle všeho nepřevezme plný Brassardův plat a právě na řešení této záležitosti se vedení soutěže něco nepozdávalo.

23.2.2018

Brassard podle TSN přestoupil do Pittsburghu

Penguins a Senators se podle Darrena Dregera z kanadské televize TSN dohodli na přestupu Dericka Brassarda. Kanadský centr do Pittsburghu putuje výměnou za obránce Iana Colea, brankáře Filipa Gustavssona a volbu v prvním kole draftu 2018. Celý obchod ale ještě čeká na potvrzení od vedení soutěže.

Matthews si v souboji s Islanders poranil rameno

Auston Matthews tři minuty před koncem třetí třetiny v souboji s newyorskými Islanders vyrovnal na 3:3, avšak ještě před závěrečnou sirénou musel do kabiny. Americký útočník si totiž v jednom ze soubojů poranil rameno. Podle vedení Maple Leafs bude "chvíli" mimo hru. O něco oficiálnější vyjádření pak počítá s absencí v řádech dnů.

Price má otřes mozku

Carey Price má otřes mozku. Pro Sportsnet to potvrdil trenér Montrealu Claude Julien. Jak dlouho budou Canadiens bez svého první brankáře není, vzhledem k povaze jeho problému, jisté. Předpokládá se ale dlouhodobá pauza.

Devils získali Grabnera

New Jersey přivedlo do svých řad rakouského útočníka Michaela Grabnera. Rangers za jeho služby obdrželi volbu ve druhém kole nadcházejícího drafru a obránce Jegora Rykova.

RSS | Kontakt | Reklama - © Copyright: BPA sport marketing a.s. & eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.