Sledovali jsme: NHL Global Series 2018

6. října 2018, 18:13

Jan Šlapáček , Jiří Sameš

(Göteborg, od našich zpravodajů) - NHL dnes čekal první ze tří letošních zápasů v Evropě. Ve švédském Göteborgu se proti sobě postavili hokejisté Edmonton Oilers a New Jersey Devils.

- Zápas s podtitulem Global Series 2018 ve Švédsku je u konce. New Jersey si v něm poradilo s Edmontonem v poměru 5:2. O českou stopu se v utkání postaral Pavel Zacha, který odehrál bezmála dvacet minut, do střelecké listiny se ale nezapsal. V dresu Devils na sebe výrazně upozornil Kyle Palmieri, když se podepsal po dvě branky. Dva kanadské body si v úvodním duelu sezony na druhé straně připsal Connor McDavid.

- Travis Zajac poslal právě New Jersey do vedení 4:1. Dokáže Edmonton ještě tento zápas zdramatizovat?

- Divoký vstup New Jersey do druhého dějství. Během 69 sekund se Devils prosadili dvakrát (Palmieri a Zajac) a vedou 3:1.

- Utkání začalo ve vysokém tempu. V 9. minutě je stav po brankách Palmieriho a Lucice 1:1.

- Oilers i Devils jsou na ledové ploše. Blíží se státní hymny.

- Hokejisté při nástupu na rozbruslení!

- Očekává se vyprodaná aréna. Fanoušci ve velkém počtu čekají na vstup do haly Scandinavium.

- Před halou Scandinavium je připravena spousta stánků. V některém mohou fanoušci nakoupit různé suvenýry, v jiných si zase mohou vyzkoušet střelbu. Každý si přijde na své.

- Aréna je připravena na dnešní duel naprosto ukázkově!

- Utkání se odehraje v moderní hale Scandinavium, která se nachází ve středu města Göteborg. Do této arény se při zápasech místního klubu Frölunda HC vejde až 12 044 diváků.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.