Tampa ukázala plachtu oslavující vítězství. Ke stropu půjde až s fanoušky

14. ledna 9:15

Jan Šlapáček

Tradiční slavnostní ceremoniál vítězů Stanleyova poháru neměl tentokrát z pochopitelných důvodů tu pravou atmosféru. Hráči Lightning o ni ale nepřijdou...

K oslavě zisku Stanleyova poháru patří i vyvěšení plachty pod strop arény. Fanoušci si vždycky tuhle chvíli vychutnávají společně s hráči a zavzpomínají na obrovský úspěch z předešlého ročníku.

Tentokrát se všechno odehrálo netradičně bez fanoušků, ale ti o tuhle chvíli nepřijdou. Tampa sice onu plachtu odhalila, k úplnému zavěšení pod strop Amalie Arény dojde až s fanoušky na tribunách.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.