Tento den v historii: Tavares podepsal s Maple Leafs, Nordiques se přestěhovali do Colorada

1. července 8:00

Vojtěch Balon

První červenec patří v NHL tradičně otevření trhu s neomezeně volnými hráči. Dnes je to tak přesně dva roky, co hvězdný John Tavares opustil New York Islanders a zamířil do Toronta. Přesně před pětadvaceti lety se ovšem stěhoval celý klub...

1995: Na povrch oficiálně vyplavala zpráva o tom, že Québec Nordiques se přesouvají do Colorada a budou se nově jmenovat Avalanche. Denver tak získává svého zástupce v NHL po 13leté odmlce poté, co se Colorado Rockies přestěhovali do New Jersey.

2018: John Tavares se stal první jedničkou draftu, která opustila svůj původní klub a v rámci trhu s volnými hráči zamířila jinam. Hvězdný Kanaďan po devíti letech řekl New York Islanders sbohem a podepsal sedmiletý kontrakt na 77 milionů dolarů s Torontem, odkud pochází.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.