V Nevadě až do roku 2022, Fleury se s Vegas dohodl na nové smlouvě

14. července 2018, 8:00

Martin Zíta

Marc-André Fleury se s Vegas Golden Knights dohodl na pokračování spolupráce. Populární brankář bude v Nevadě působit až do roku 2022 a dokonce si polepší.

Vedení Vegas o dohodě s kanadským brankářem informovalo na svém twitterovém účtu. Fleury s Golden Knights podepsal tříletou smlouvu, která mu v průměru za sezonu vynese sedm milionů dolarů.

Mezi fanoušky všeobecně oblíbený chlapík si tak vcelku významně polepší. Dosavadní kontrakt, který podepsal ještě v dresu Pittsburghu, mu nezaručoval ani šest milionů za rok.

Stávající smlouva třiatřicetiletému Fleurymu vyprší po konci nadcházející sezony, nová dohoda ho tak ve Vegas zaváže do roku 2022.

V dresu ligového nováčka zažil Fleury jeden z vůbec nejlepších ročníků své čtrnáctileté kariéry v elitní soutěži a byl důležitou součástí pohádkové cesty do ligového finále.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.