Výměnu jsem čekal. Je to velmi příjemná změna, říká Michal Kempný

28. března 2018, 18:00

Jan Šlapáček

Letošní ročník začal v Chicagu, u kterého je jisté, že se do vyřazovacích bojů letos nepodívá. Michala Kempného výměna do Washingtonu určitě mrzet nemusí, v dresu Capitals tráví na ledě pěknou porci minut a se svými novými spoluhráči se pomalu připravuje na boje o Stanleyův pohár. Jak se v novém působišti cítí? Jak tráví volný čas? Odpovědi na tyto otázky najdete v našem videorozhovoru.

V průběhu letošní sezóny nastoupil celkem do sedmačtyřiceti zápasů. Jednatřicet jich odehrál v Chicagu, zbylých sedmnáct poté za ambiciózní Washington. V novém působišti ještě Michal Kempný nedokázal bodovat, tudíž na svém kontě má pouze sedm (1+6) kanadských bodů získaných ještě v dresu Blackhawks.

*Rozhovor se načte po kliknutí na fotografii.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.