bahis siteleri

NHL.cz na Facebooku

Boston nelení. Zacha podepsal na rok

8. srpna 2022, 20:34

David Zlomek

V Bostonu se dnes rozhodli udělat snad všechny podpisy. Největší pozornost pochopitelně přitahují smlouvy dvou obřích legend, a sice Patrice Bergerona a Davida Krejčího. Dočkal se ale také další český útočník. Jasno o následující sezoně má totiž Pavel Zacha.

Tomu jakožto chráněnému volnému hráči hrozila arbitráž, ale Boston zareagoval a nic takového nepřipustil.

Český útočník, jenž přišel do Bostonu zhruba před měsícem z New Jersey výměnou za Erika Haulu, podepsal na rok a 3,5 milionů dolarů. Po této sezoně se tedy stane nechráněným volným hráčem.

Občas kritizovaný borec má za sebou solidní výkony, alespoň co se týče řečí analytiky. Na první pohled totiž jeho bodové zápisy nějak neohromí, avšak pro tým je velmi platný. Nemálo fanoušků má názor, že ho hodně svazovala pozice šestky draftu.

V Bostonu se tímto podpisem naskýtá nevídaná šance kompletního českého útoku. Na křídlech střelec Pastrňák s pracantem Zachou, ze středu útoku by mohl celou letku řídit David Krejčí.

Pro Bruins však práce teprve začíná, tímto podpisem se dostali nad platový strop a budou muset tuto situaci řešit. Je tak jasné, že někdo půjde z kola ven. Přijít může výměna či vykoupení ze smlouvy.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.