NHL.cz na Facebooku

Kaut sezonu zahájí na farmě, Nečas naopak přežil další řez kádrem

27. září 2019, 10:45

Marek Hedbávný

Devatenáctiletý útočník Martin Kaut týden před startem sezony 2019/2020 opustil tréninkový kemp Avalanche, Colorado poslalo mladého forvarda na farmu do AHL. Dobrá zpráva naopak přichází z kempu Caroliny.

Šestnáctka draftu 2018 se tedy vrací ke Colorado Eagles, kde Kaut loni dohromady sehrál 67 utkání s bilancí 14+14. Na premiérový start v NHL si tak bude muset ještě chvíli počkat.

Do základní sestavy Avalanche se neprobojoval ani obránce Bowen Byram. Čtyřka posledního draftu bude působit opět v juniorské WHL (Vancouver Giants).

Velký řez kádrem udělala ve čtvrtek i Carolina. Odnesli ho třeba obránce Jake Bean nebo útočník Ryan Suzuki.

Český talent Martin Nečas ale zůstává a může si tedy stále dělat naděje na místo v hlavním týmu. V tréninkovém kempu Hurricanes nyní pokračuje 29 hráčů, z toho šestnáct z nich je útočníků.

Dvacetiletý centr, kterého si v roce 2017 vybrala Carolina už ze 12. místa, má v NHL zatím osm startů (1+1). V minulém ročníku pomohl její farmě ke Calder Cupu pro vítěze AHL.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.

'];