Nečas přežil velké zužování. Sezonu začne v NHL!

1. října 2019, 20:50

Marek Hedbávný

Carolina udělala – zdá se – finální změny na soupisce. Hurricanes poslali na farmu šestici hráčů, není mezi nimi ale Martin Nečas.

Český talent tak s největší pravděpodobností zahájí sezonu v hlavním týmu. Na aktuální soupisce má Carolina třináct útočníků včetně zraněného Maxe McCormicka.

Na farmu v Charlotte musí brankář Anton Forsberg, obránci Roland McKeown s Gustavem Forslingem a forvardi Clark Bishop, Brian Gibbons i velký Nečasův konkurent Julien Gauthier.

Hurricanes čeká první zápas NHL v noci ze čtvrtka na pátek, kdy doma hostí Montreal.

Zřejmě u toho bude i Nečas. Dvacetiletý centr, kterého si na draftu 2017 vybrala Carolina ze 12. místa, má v NHL zatím osm startů (1+1). V minulém ročníku pomohl farmě Caroliny ke Calder Cupu pro vítěze AHL.

Aktuální kádr Carolina Hurricanes

Brankáři: Petr Mrázek, James Reimer.

Obránci: Haydn Fleury, Joel Edmundson, Dougie Hamilton, Brett Pesce, Jake Gardiner, Jaccob Slavin, Trevor van Riemsdyk.

Útočníci: Warren Foegele, Nino Niederreiter, Brock McGinn, Andrej Svěčnikov, Jordan Martinook, Erik Haula, Lucas Wallmark, Teuvo Teräväinen, Martin Nečas, Max McCormick, Sebastian Aho, Ryan Dzingel, Jordan Staal.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.