bahis siteleri

NHL.cz na Facebooku

No tak, hoď to už! Hertl musel popohnat prince Harryho

21. listopadu 13:00

David Zlomek

Ne každý den se vám poštěstí potkat se s královskou rodinou. Vancouveru Canucks a San Jose se to ale podařilo. Byl to právě princ Harry, který provedl před vzájemným duelem slavnostní buly. Asistoval mu i Tomáš Hertl.

Nicméně nebylo to poprvé, co byly oba týmy poctěny královskou návštěvou. San Jose se to podařilo dvakrát, a to v obou případech proti Vancouveru.

Poprvé to bylo v roce 2002, kdy královna Alžběta vhodila puk při slavnostním vhazování mezi Mikea Ricciho a Markuse Näslunda.

Před pondělním zápasem ve Vancouveru to byl princ Harry, který se zúčastnil čestného vhazování. Harry totiž propagoval Invictus Games, které se budou konat v Britské Kolumbii. Tedy v provincii, ve které leží právě Vancouver.

Na buly se potkali asistent kapitána San Jose Tomáš Hertl a kapitán Canucks Quinn Hughes.

Pro všechny to bylo velké překvapení, jelikož například hráči Žraloků měli Harryho vystoupení utajeno až do chvíle, kdy se blížilo vhození puku. 

„Je to docela cool moment. Potřást si rukou s princem Harrym,“ řekl Hertl. „Asi na to nikdy nezapomenu, ale lepší by bylo, kdybychom si z dnešního večera odnesli dva body,“ narážel na prohru 1:3. 

„Je super, že přišel na zápas. Doufám, že si to užil,“ řekl Hughes, jenž zapsal další dva body.

Dva body šly i do tabulky, nicméně byl to Hertl, kdo se do historie zapsal jako ten, který dal pokyn Harrymu. 

O co šlo? Zprvu se zdálo, že Harry drží puk delší dobu kvůli tomu, že pózoval kamerám a fotografům. Po chvilce to ale vypadalo velmi divně, a tak to Hertl nevydržel a na prince pokynul, aby se puku zbavil. 

„Vlastně jsem mu to musel říct, protože ten puk strašně dlouho držel a usmíval se. Řekl jsem, že je čas to pustit,“ řekl Hertl s úsměvem. 

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.