NHL.cz na Facebooku

Rychlá trefa Jaccoba Slavina a pěstní souboj! Dohrávka sezony začala pěkně zostra

1. srpna 2020, 18:53

Jiří Sameš

Krátce po 18. hodině SEČ odstartovala zápasem mezi Carolina Hurricanes vs. New York Rangers dohrávka sezony NHL 2019-20. Začalo se pěkně zostra – viděli jsme rychlý gól Hurricanes a následně také pěstní souboj!

Skóre utkání otevřel po pouhých 61 vteřinách obránce Jaccob Slavin, to když zleva z úhlu krásně prostřelil Henrika Lundqvista. Velmi dobrou přihrávku mu poslal Teuvo Teräväinen.

Na konci třetí minuty potom shodili rukavice Justin Williams a Ryan Strome. Oba vyfasovali pětiminutový trest, po jehož uplynutí se do duelu samozřejmě vrátili. Předtím se ještě blýskl tvrdým hitem Brady Skjei.

VIDEO: Jaccob Slavin vsítil první gól kvalifikačního kola

VIDEO: Pěstní souboj Justina Williamse a Ryana Stromea

VIDEO: Brady Skjei tvrdým hitem sestřelil Fasta

Web NHL.cz přináší nejlepší akce z letošních bojů o Stanley Cup. Všechny si je můžete připomenout v horní sekci "VIDEO" či v rubrice "Tohle musíte vidět!".

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.

'];