NHL.cz na Facebooku

Sedlák hlásí návrat do NHL. Podepsal smlouvu s Coloradem!

13. června 19:35

Josef Prášek

Útočník Lukáš Sedlák podepsal jednoletý kontrakt s Coloradem. Za Pardubice si tak v následující sezoně nezahraje. Do NHL se vrací po třech letech.

Informoval o tom samotný zámořský celek.

V květnu avizovaly Pardubice, že za ně budou hrát další ročník nejen Tomáš Hyka nebo Roman Will, ale také Lukáš Sedlák.

Dynamo chce zaútočit na titul, ale pokusí se o to nakonec bez Sedláka. Ten totiž dostal laso z nejlepší hokejové ligy světa, když si ho vyhlédlo Colorado. To aktuálně bojuje o slavný Stanley Cup.

Sedlák se tak vrací do NHL po třech letech.

Tři sezony působil v dresu Columbusu, tento celek ho draftoval v roce 2011. 29letý český forvard celkově stihl v zámořské soutěži 164 zápasů (15+12).

Poté si vybudoval jméno v KHL, kde tři roky hrál v Čeljabinsku... Nejúspěšnější pro něj byla hlavně poslední sezona: stal se dokonce nejproduktivnějším hráčem svého mužstva.

Nasázel 18 branek a k tomu přidal 25 asistencí. Pravděpodobně by hrál také na mistrovství světa ve Finsku, ale z toho se musel omluvit kvůli zdravotním problémům.

V Rusku kvůli současné situaci ve světě nepokračoval. A tak se domluvil v Pardubicích, kde měl hrát také se spoluhráči z Čeljabinsku Romanem Willem a Tomášem Hykou.

Jenže ti svého kamaráda nakonec uvidí jen v televizi, jak se prohání mezi mantinely NHL. Vybojuje si Sedlák místo v základní sestavě Avalanche?

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.

'];