NHL.cz na Facebooku

VIDEO: Česko-slovenská spolupráce! Jako první ve finálové partii udeřil Černák

29. června 3:12

Jiří Sameš

V noci na úterý vypuklo závěrečné kolo o stříbrný grál mezi Tampou Bay, coby úřadujícím šampionem, a Montrealem. Skóre úvodní finálové bitvy se poprvé měnilo už v sedmé minutě.

To když skvělou defenzivní práci odvedl Brayden Point, jenž na vlastní modré čáře překazil útok soupeře a navíc ještě založil útočnou akci pro svůj mančaft.

Vzápětí již úřadovali Erik Černák s Ondřejem Palátem. Oba si dvakrát vyměnili touš, aby prvně jmenovaný nakonec z mezikruží protečoval černou gumu do pravého horního růžku.

Pro 24letého slovenského zadáka se jednalo o premiérovou branku v bojích o Stanley Cup. 

Více k tématu:
Tampa Bay v prvním finálovém duelu přehrála Montreal

Doporučujeme:
Vrchol NHL je tady! Po deseti letech uvidíme kanadsko-americké finále

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.

'];