NHL.cz na Facebooku

VIDEO: Zadák Jezdců v roli gólmana či učebnicová akce coloradského forvarda

27. března 22:58

Jiří Sameš

Tradičně nabitý sobotní program odstartoval postupně čtyřmi utkáními v příznivém čase pro evropské diváky. Podívejme se na dvě hokejové lahůdky z těchto duelů!

Obránce Rangers Adam Fox se blýskl třemi zablokovanými střelami při hře bez vlastního maskovaného muže v poslední minutě klání ve Philadelphii. Zuby si na něm vylámali dvakrát Travis Konecny a Scott Laughton. Smekáme!

Philadelphia Flyers vs. New York Rangers – KARTA ZÁPASU

Útočník Colorada Joonas Donskoi si doslova povodil obranu Vegas a parádní trefou pod horní tyč nedal Marc-André Fleurymu žádnou šanci. Avalanche zásluhou jmenovaného borce otevřeli ve druhé minutě skóre tohoto souboje.

Colorado Avalanche vs. Vegas Golden Knights – KARTA ZÁPASU

Více k tématu:
Tři třígólová představení či edmontonská smrtící kombinace

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.

'];