Gól dne: Arvidssonovo drzé sólo

22. ledna 2019, 3:48

Vojtěch Balon

Krásnou akcí se ve večerním utkání Colorado - Nashville blýskl útočník Preds Viktor Arvidsson. Švédský forvard předvedl svou šikovnost v obrovské rychlosti, čímž obalamutil brankáře Avalanche Semjona Varlamova. Arvidssonovu akci jsme vyhlásili gólem dne.

Zhruba v polovině zápasu Filip Forsberg vyhodil zdánlivě jen tak nazdařbůh puk do útočné třetiny. U kotouče byl ale první rychlonožka Viktor Arvidsson, který ve vysoké rychlosti obkroužil branku Semjona Varlamova a poté gólmana Avs načapal u vzdálenější tyče.

Predators se po této krásné Arvidssonově akci radovali ze druhého gólu za minutu a půl, což Coloradské zlomilo. Nashville nakonec vyhrál 4:1.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.