Gól dne: Dárek pro Marchanda a letící Athanasiou

16. března 2017, 7:42

Jan Šlapáček

Velké štěstí měl na své straně Brad Marchand, který se dostal do gólové šance velmi snadno a poslat kotouč do odkryté klece nebyl pro zkušeného hráče problém. V našem výběru se nachází ještě Andreas Athanasiou.

Brad Marchand (Boston Bruins)

Jednodušeji se v letošní sezóně Brad Marchand ještě netrefil. Johnson nedokázal udržet na své výstroji nahození ze středního pásma, kotouč odrazil pod brusle jednoho z obránců, kde se k němu dostal Marchand a pohotově ho uklidil do branky.


Andreas Athanasiou (Detroit Red Wings)

Nádherný gól vstřelil na ledě Colorada Andreas Athanasiou. Útočník Detroitu nabral neuvěřitelnou rychlost, ujel všem svým sokům a posléze po kličce do forhendu překonal i Pickarda.


Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - © Copyright: BPA sport marketing a.s. & eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.