Gól dne: Johnny Hockey znovu školil

14. listopadu 2017, 8:07

Jan Šlapáček

Talentovaný Johnny Gaudreau v noci opět ukázal své ofenzivní kvality a po krásné akci se sám střelecky prosadil, čímž se postaral o nejhezčí gól uplynulé noci. Dále si nenechte ujít ani gól Teuva Teräväinena.

Johnny Gaudreau (Calgary Flames)

Americký útočník Johnny Gaudreau v noci zase zvedl své fanoušky ze sedadel, když se pustil do krásné akce, která nakonec i skončila gólem. S pukem přilepeným na hokejce se prohnal středním i útočným pásmem, poté si jej vyměnil s Giordanem a zakončil do odkryté klece.

Jaromír Jágr po zápase na účet Američana zavtípkoval, když řekl, že je Gaudreau nejmenším hráčem, se kterým během kariéry hrál.


Teuvo Teräväinen (Carolina Hurricanes)

Skvělé utkání v noci odehrál finský talent Teuvo Teräväinen, kterému se povedlo na začátku třetí třetiny nasázet tři góly a zaznamenat hattrick. Třetí trefa útočníka Hurricanes přišla po rychlé akci, kdy se prosadil střelou z mezikruží.


Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.