Gól dne: Zetterberg připravil luxusním pasem gól pro Vaneka

12. února 2017, 8:45

Jan Šlapáček

V porci třinácti zápasů se pochopitelně našly i pohledné góly. Jeden z nejhezčích vstřelil Thomas Vanek, který si poradil s parádním pasem Henrika Zetterberga. Dále v našem výběru najdete Zacka Smitha a Waynea Simmondse.

Thomas Vanek (Detroit Red Wings)

Veterán Henrik Zetterberg ukázal výborný přehled ve hře, když ukázkovým pasem uvolnil v přesilové hře Thomase Vaneka, který nasměroval kotouč do branky.


Zack Smith (Ottawa Senators)

Útočník Zack Smith dostal pas za obranu Islanders a počínal si bezchybě. Proti Greissovi vytáhl parádní kličku do bekhendu a v poklidu poslal kotouč za brankovou čáru.


Wayne Simmonds (Philadelphia Flyers)

Do úniku se v prodloužení dostal útočník Flyers Wayne Simmonds a ukázal, že má velice šikovné ruce. Della v brance Sharks vymíchal a po kličce do forhendu celé utkání rozhodl.


Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - © Copyright: BPA sport marketing a.s. & eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.