Jaromír Jágr nevylučuje návrat do NHL

8. dubna 2018, 13:15

Martin Zíta

Konec v NHL nemusí být zdaleka definitivní. Jaromír Jágr v rozhovoru s americkým deníkem The New York Times prozradil, že návrat do zámoří ještě nevylučuje.

Šestačtyřicetiletý Jaromír Jágr ještě neopustil myšlenku, že by se vrátil do NHL. „Pomalu se snažím trénovat, zatím sám. Chci se dát zcela do pořádku a pak uvidíme, co se stane. Ještě s hokejem nechci končit. Tady můžu hrát vždycky. Nejdřív se chci uzdravit a potom uvidíme, kam se můžu dostat,“ řekla česká legenda pro The New York Times.

Jágr v letošní sezoně odehrál v dresu Calgary Flames dvaadvacet utkání, v nichž vstřelil jeden gól a připsal si celkem sedm bodů. Zdravotní trable a nepřicházející forma mu působení v kanadské Albertě zkazily.

„Dostal jsem šanci a z nějakého důvodu jsem nehrál svůj nejlepší hokej a navíc jsem se zranil,“ dodal. Smlouva s Calgary, kde nepůsobí od konce ledna, mu končí 1. července.

V létě tak případně může druhý nejproduktivnější hokejista historie nejlepší soutěže světa podepsat s jakýmkoliv z jednatřiceti týmů NHL.

Jágr se kvůli zdravotním patáliím příliš neukázal ani v dresu Kladna, ke kterému se po návratu do Česka připojil. Jak si Rytíři vedou v baráži o nejvyšší českou hokejovou soutěž sleduje legendární útočník jen v civilu.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.