Gól dne: Hall si zahrál na Forsberga

17. března 2017, 8:35

Jan Šlapáček

Na pomyslném vrcholu se dnes nachází Taylor Hall, který dal vzpomenout na Petera Forsberga a po parádní kličce překonal Masona. Dále v našem výběru najdete góly Mikea Greena a Michaela Del Zotta.

Taylor Hall (New Jersey Devils)

Kanadský útočník Taylor Hall zachoval při brejkové situaci chladnou hlavu a zkusil se prosadit kličkou, která nese název po Peteru Forsbergovi. Hokejista New Jersey vše provedl bezchybně a mohl se radovat z gólu.


Mike Green (Detroit Red Wings)

Na útočný výlet se vydal Mike Green a počínal si úspěšně. Rozjetého obránce vyslal do šance Henrik Zetterberg a zkušený bek si již věděl rady.


Michael Del Zotto (Philadelphia Flyers)

Krásná kombinace v podání Flyers! Claude Giroux zahrál kotouč do rohu na Jakuba Voráčka, který ho okamžitě poslal mezi kruhy na hůl Michaela Del Zotta, jenž v poklidu zakončil do prázdné klece.


Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.