Gól dne: Udělal to znovu. Crosby udeřil ze vzduchu!

12. dubna 2018, 7:57

Jan Šlapáček

Nejlepší gól první noci play-off míří za kapitánem Penguins. Sidney Crosby znovu ukázal svoji šikovnost a vstřelil dokonalý gól ze vzduchu. V jeho podání již taková klasika.

Sidney Crosby (Pittsburgh Penguins)

Pokud si někdo během minulých měsíců namlouval, že kapitán Pittsburghu střílí góly ze vzduchu náhodně, tak bude muset přehodnotit své myšlenky. Sidney Crosby znovu ukázal, že mu tento způsob střílení gólů není absolutně cizí.

Jeden ze tří Crosbyho gólů v nočním utkání padl právě tak, že ze vzduchu úmyslně napálil letící kotouč přesně nad lapačku Elliotta, kterého touto skvostnou trefou vyhnal z branky na střídačku. Tohle byla jednoduše hokejová paráda!

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.