Zářil v NHL, zvládl to i před kamerou. Kubalík jako herec na inlinech

7. června 8:40

Radek Macháček

Dominik Kubalík prožil parádní nováčkovskou sezonu v NHL. V 68 zápasech nastřílel v dresu Chicaga 30 gólů a mezi hráči, kteří kroutili svůj první ročník v nejslavnější soutěži světa, byl v tomto ohledu jasně nejlepší. Navíc může přidat ještě další trefy, to pokud se přerušená soutěž znovu rozběhne.

Vynucenou přestávku kvůli koronaviru tráví Kubalík v České republice. Kromě toho, že trénuje a věnuje se rodině, zvládl natočit i reklamní spot. Ve studiu chyběla ledová plocha, a tak se natáčelo na inlinech.

Jak to zvládl, proč byl zajímavou postavou pro sázkaře, jaký byl jeho nejlepší gól v sezoně, a jak to aktuálně vypadá s restartem NHL? Více v reportáži.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.