NHL.cz na Facebooku

Příklepy

Všechny příklepy

28.7.2021

Armia prodloužil s Montrealem

Canadiens se dohodli na pokračování s útočníkem Joelem Armiou, podepsána byla čtyřletá smlouva v celkové hodnotě 13,6 milionu dolarů. 28letý Fin v uplynulé sezoně zvládl 41 duelů s bilancí 7+7. O rok dříve si 16 góly a 30 body v 58 utkáních stanovil osobní maxima.

27.7.2021

Jaroš míří do New Jersey

Jiří Sameš, NHL.cz

V pondělí se v NHL uskutečnily dvě výměny. Stěhuje se i slovenský obránce Christián Jaroš, jenž mění San Jose za New Jersey. A hned se dočkal nového kontraktu, když si od Devils vysloužil jednoletou dvoucestnou smlouvu v hodnotě 800 tisíc dolarů při působení ve slavné lize.

26.7.2021

Hjalmarsson ukončil kariéru

Švédský obránce Niklas Hjalmarsson ve 34 letech ukončil kariéru. Byla mimořádně úspěšná: třikrát s Chicagem vyhrál Stanley Cup. Svého času se jednalo o nejlepšího defenzivního zadáka na světě.

25.7.2021

Reinhart se stěhuje na Floridu

Jan Šlapáček, NHL.cz

Florida rozšířila své útočné řady o bývalou dvojku draftu. Z Buffala získali Panthers za Devona Leviho a podmíněnou volbu v prvním kole následujícího draftu Sama Reinharta.

24.7.2021

Bean vyměněn do Columbusu

Jan Šlapáček, NHL.cz

Generální manažer Columbusu Jarmo Kekäläinen po vydařené výměně s Chicagem pokračoval v obchodování a uzavřel dohodu s Carolinou, od které získal Jakea Beana. Za mladého obránce poslal Hurricanes volbu ve druhém kole draftu, kterou získal od Blackhawks.

Seth Jones novým hráčem Chicaga

Jan Šlapáček, NHL.cz

Spekulacím je konec. Obránce Seth Jones byl z Columbusu vyměněn do Chicaga, kde se okamžitě domluvil na nové osmileté smlouvě, která by mu měla ročně zajistit překvapivých 9,5 milionů dolarů. Společně s Jonesem do Chicaga zamířila i volba v prvním kole letošního draftu (původně od Toronta) a volba v šestém kole v roce 2022. Blue Jackets na oplátku získali Adama Boqvista, první a druhé kolo v letošním draftu a ještě jedno podmíněné první kolo na draftu v roce 2022 či 2023.

 

Ekman-Larsson míří do Vancouveru

Jan Šlapáček, NHL.cz

Na poměrně obsáhlé výměně se domluvili generální manažeři Arizony a Vancouveru. Do kanadského města zamířili Oliver Ekman-Larsson (Arizona si ponechala 12% platu) a Conor Garland, zatímco Coyotes získali Jaye Beaglea, Louiho Erikssona, Antoinea Russela a tři draftové výběry (1. kolo 2021, 2. kolo 2022, 7. kolo 2023).

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.

'];