bahis siteleri

NHL.cz na Facebooku

Příklepy

Všechny příklepy

22.1.2023

Boudreau odvolán. Kdo ho nahradí?

Vancouver sáhl ke změně trenéra. Trenérskou pozici opustil Bruce Boudreau, jehož nástupcem bude Rick Tocchet. Jeho asistenty budou Adam Foote a Sergej Gončar.

18.1.2023

Slafkovský vynechá minimálně dva měsíce

Slovenský útočník Juraj Slafkovský si v této sezóně dost možná už nezahraje. Jednička draftu 2022 bude kvůli zranění ve spodní části těla chybět dva až tři měsíce. Jedinou dobrou zprávou je, že zranění nevyžaduje operaci.

15.1.2023

Zacha podepsal čtyřletou smlouvu

Pavel Zacha bude v Bostonu pokračovat i v následujících sezónách. S Bruins se domluvil na nové čtyřleté smlouvě a ročně si vydělá 4,75 milionů dolarů.

6.1.2023

Wright poslán do juniorky

Útočník Seattlu Shane Wright byl po zisku zlaté medaile s Kanadou poslán do juniorské OHL, kde dohraje zbytek letošní sezóny.

4.1.2023

Rangers si pojistili Veseyho

Jimmy Vesey bude hájit barvy Rangers další dvě sezony. S finalistou Východní konference minulého play-off podepsal smlouvu za celkových 1,6 milionu dolarů. 

2.1.2023

Obrovské ztráty pro St. Louis

Ryan O'Reilly byl zařazen na listinu zraněných hráčů kvůli zlomené noze a Vladimir Tarasenko kvůli zraněné ruce. Oba hráči by měli chybět až dva měsíce.

1.1.2023

Heritage Classic v Edmontonu

Na začátku příští sezóny se mají fanoušci na co těšit. Bitva o Albertu se 29. října uskuteční pod otevřeným nebem v Edmontonu v rámci Heritage Classic.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.