NHL.cz na Facebooku

Příklepy

Všechny příklepy

25.6.2022

Trotz následující sezónu vynechá

Podle zámořských zdrojů to vypadá, že uznávaný trenér Barry Trotz si dá od trénování roční přestávku. Trotz měl o tomto záměru informovat Winnipeg, který o jeho služby hodně stál.

22.6.2022

Edmonton prodloužil Woodcrofta

Olejáři prodloužili smlouvu s hlavním trenérem Jayem Woodcroftem. Pětačtyřicetiletý Kanaďan podepsal až do roku 2025. 

15.6.2022

Hrdina Mistrovství světa podepsal s Detroitem

Jednatřicetiletý Jussi Olkinuora se po veleúspěšném MS dohodl s Detroitem na jednoročním dvoucestném kontraktu. 

14.6.2022

Lauzon zůstane v Nashvillu

Pětadvacetiletý obránce Jérémy Lauzon bude pokračovat v Nashvillu. S Predators podepsal čtyřletou smlouvu, která mu zajistí celkem osm milionů dolarů.

11.6.2022

Buffalo ocení Millera

Brankář Ryan Miller se v Buffalu dočká velké pocty. Jeho dres s číslem 30 zamíří během příští sezóny pod střechu a připojí se k Dominiku Haškovi.

Dallas vyměnil Bishopa

Dallas se rozhodl zbavit kontraktu Bena Bishopa a domluvil se na výměně s Buffalem, kam poslal navíc i volbu v sedmém kole letošního draftu. Sabres získali potřebnou smlouvu, aby se dostali nad platovou podlahu.

6.6.2022

Kane suspendován na jeden zápas

Disciplinární komise rozhodla o trestu pro Evandera Kanea. Útočník Oilers nesmí kvůli faulu na Nazema Kadriho nastoupit v jednom zápase.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.

'];