bahis siteleri

NHL.cz na Facebooku

Boston se chystá doplnit kádr. Posily vidí v Buffalu

11. února 16:30

David Zlomek

Nedá se čekat, že by Boston vehementně nakupoval. Nemá k tomu důvod, tým funguje, navíc není ani manévrovací prostor či vhodná protihodnota. Nicméně i tak by rád tým lehce doplnil. Konkrétní rozhovory prý probíhají s Buffalem.

Boston by prý rád obránce i útočníka, obě pozice by si mohl odškrtnout právě, kdyby se dohodl se Sabres.

Asistent generálního manažera Sabres Jason Karmanos se mimochodem osobně zúčastnil posledních dvou domácích zápasů Bostonu a sledoval některé hráče Bruins.

Podle Shawna Hutcheona z The Fourth Period by Bruins mohli mít zájem o zkušené útočníky Kylea Okposa a Zemguse Girgensonse, kterým končí smlouvy a 1. července se mohou stát volnými hráči.

Před uzávěrkou přestupů 8. března by se mohl stěhovat také obránce Erik Johnson, ale ten je v organizaci velmi vážený. Zájem navíc klub registruje od více týmů, a tak s Johnsonem hodlá o případném přestupu diskutovat.

Generální manažer Bruins Don Sweeney má k dispozici jen málo místa pod platovým stropem a jakýkoli krok by mohl vyústit v prodej některého z hráčů základní sestavy.

K zajímavým jménům, která byla zmíněna, přidal bývalý hráč NHL Andrew Peters v podcastu After The Whistle další, když uvedl, že Sabres aktivně prodávají Caseyho Mittelstadta, který se v létě může stát chráněným volným hráčem.

„Slyšel jsem z velmi spolehlivého zdroje, že GM Sabres Kevyn Adams usilovně prodává Caseyho Mittelstadta, jelikož mu v létě nechce zaplatit,“ řekl Peters.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.