bahis siteleri

NHL.cz na Facebooku

Další Vlasatý zápas! Verva chystá tradiční charitativní akci

23. února 8:00

Redakce NHL.CZ

V neděli 25. února v utkání proti Spartě proběhne tradiční 6. ročník charitativní akce Vlasatý zápas se spolkem Nové háro. Litvínov letos bude pomáhat hned dvěma dívenkám, a to čtyřleté Sáře a osmileté Aničce z Prahy, které procházejí onkologickou léčbou, kvůli které přišly o své vlásky. Úvodní buly se vhodí v 16:30.

Do akce se můžete zapojit několika způsoby. Přispět můžete do pokladniček, které budou u vchodů ZS Ivana Hlinky nebo libovolnou částku skrze QR kód.

Hráči na rozbruslení nastoupí s tradičními příčesky na helmách a odehrají celý zápas ve speciálních dresech, které po utkání poputují do aukce. Pomoci můžete i zakoupením charitativního merche ve Vervashopu.

Hledáme dárce vlasů pro výrobu paruky

Darovat můžete i své minimálně čtyřicet centimetrů dlouhé a nebarvené vlasy. V průběhu „Vlasatého zápasu“ vás zdarma ostříhají profesionální kadeřnice Salonu Marty Moravcové.

Přihlaste se na email: weber@hcverva.cz a napište své jméno, příjmení, věk a telefonní číslo.

HC VERVA Litvínov děkuje, že v tom jedete s námi!

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.