bahis siteleri

NHL.cz na Facebooku

Realita kolem Coreyho Perryho? Alkohol a zničená paní Bedardová

1. prosince 2023, 11:30

Jiří Lacina

Pro leckoho to byla zábava, byť hodně škodolibá. Lidová kreativita se nepojí jen k Čechům, také v zámoří byly v diskuzích vidět originální komentáře. Všechny nějak rozvíjely tvrzení, že Corey Perry byl vyloučen z týmu kvůli avantýře s matkou Connora Bedarda.

Všechno bohužel přiživovalo mlčení klubu, odkud dlouho nešla žádná konkrétní zpráva. Citlivé věci se dnes obvykle v Severní Americe nekomentují nebo se komentují jen velmi obecně a neurčitě, aby se nikoho nedotkly. Jenže mlčení bylo tou nejlepší živnou půdou pro spekulace a drby.

A ty dnes vzkvétají na internetu velmi rychle.

Nyní se konečně vyjádřil sám hříšník. Jak někteří tušili, za vším byl alkohol. Corey Perry vydal omluvné prohlášení, z něhož překládáme to hlavní.

„Rád bych se upřímně omluvil Chicagu Blackhawks, včetně vlastníků, managementu, trenérů, zaměstnanců i mých spoluhráčů. Rád bych se taky omluvil svým fanouškům a rodině. Následkem mého chování byly spekulace a fámy. Mrzí mě dopad, který to mělo na jiné lidi. Chci vyjasnit, že to žádným způsobem nezahrnovalo žádného z mých spoluhráčů ani jejich rodiny. Chci se konkrétně omluvit všem, kteří byli negativně zasaženi.“

To hlavní následuje: „Začal jsem spolupracovat s odborníky na mentální zdraví a oblast návykových látek, abychom probrali můj boj s alkoholem. Podstoupím jakékoli kroky, jež zajistí, že se něco takového nebude v budoucnosti opakovat. Doufám, že obnovím důvěru a respekt každého, kdo mi během mé kariéry věřil.“

„Ještě jednou se hluboce omlouvám.“

Nejvážněji zasažena byla pochopitelně Bedardova rodina. Melanie Bedardová nakonec pod vlivem agresivních útoků a rýpavých komentářů deaktivovala svůj instagramový účet. Těžko si asi dokážeme představit, jakému tlaku musela v posledních dnech čelit.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.