bahis siteleri

NHL.cz na Facebooku

Skvělá individuální akce. Brayden Point ve druhé minutě otevřel skóre utkání

8. září 2020, 3:19

Jiří Sameš

Tampa Bay Lightning v prvním zápase konferenčního finále na Východě nasázeli osm branek do sítě New York Islanders. Blýskl se zde útočník Brayden Point, který vsítil dva góly a měl celkem pět kanadských bodů.

Hokejista ve druhé minutě otevřel skóre utkání. To když po levé straně najel
s toušem do útočného pásma, parádně si vychutnal Ryana Pulocka a nakonec překonal Thomase Greisse v bráně Islanders.

Skvělá individuální akce. Brayden Point zatím v letošním play-off NHL odehrál 14 zápasů, přičemž vstřelil osm gólů a zapsal celkem 23 kanadských bodů; bodoval v sedmém zápase po sobě.

Nepřehlédněte!
Lightning v prvním zápase nasázeli osm branek, úspěch zařídila elitní formace

Web NHL.cz přináší nejlepší akce z letošních bojů o Stanley Cup. Všechny si je můžete připomenout v horní sekci "VIDEO" či v rubrice "Tohle musíte vidět!".

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.